Jak zrobić własne naklejki na IG?

separator

Jak robić WŁASNE naklejki na IG, które można użyć podczas tworzenia instastories? Sprawa naprawdę jest prosta!

UWAGA! Nie musisz mieć żadnych umiejętności graficznych, z naszą instrukcją „dla nie-grafika”, każdy zaprojektuje swoje naklejki na IG. Gwarantuję!

Tworząc relacje na Instagramie chętnie je zdobimy za pomocą dostępnej opcji „naklejki”. Rozpoczynamy poszukiwania, ale nie zawsze jesteśmy zadowoleni z wyników, bo:
a) w danym temacie nic nam się nie spodoba,
b) jak już coś nam się podoba to totalnie odbiega od wizerunku naszej marki. W dodatku każda relacja jest jak z innej bajki i nic do siebie nie pasuje…
c) po dodaniu naklejki, jakość naszej relacji leci na łeb na szyję i musimy zaakceptować, że wypuścimy w świat rozmytą czy lekko rozpikselowaną relację… Znasz to?

Mamy na to sposób! Od dzisiaj Twoje relacje mogą wyglądać właśnie tak:

naklejki na instastories
naklejki na ig

Jeżeli prowadzisz firmę/masz markę to nie musisz już przygotowywać specjalnych plansz na relacje, by zakomunikować coś ważnego, typu „ostatnie dni wyprzedaży” czy „darmowa dostawa„. Wystarczy zwykłe zdjęcie, do którego dodasz swoje firmowe naklejki i voilà! Spójny wizerunek, bez większego wysiłku! 🙂

Jeżeli masz świra na punkcie identyfikacji wizualnej firmy. Albo jesteś świadom tego, że spójny wizerunek to niezwykle ważna część Twojego biznesu. To daję gwarancję, że ten materiał wprawi Cię w zachwyt i to nie mały! ?

Dzięki tej prostej instrukcji Twoje relacje na Instagramie będą:

  • piękne i przyciągające wzrok ?
  • nie będą tracić na jakości (naklejki nie obciążą ich tak jak gify z instagramowej bazy, których prawdopodobnie na co dzień używasz)
  • zgodne z Twoją identyfikacją wizualną (będziesz mógł dodać do stories logotyp czy inne ważne dla Twojej marki elementy)
  • oryginalne i wyjątkowe

Brzmi pięknie? To zapraszam do lektury!

Wybierz instrukcję:

instrukcja dla nie-grafika
Instrukcja dla nie-grafika z Androidem
instrukcja dla nie-grafika
Instrukcja dla nie-grafika z iOS
naklejki na instastories
Dla grafika z Androidem
naklejki na ig
Dla grafika z iOS